KIEROWNIK WYCIECZEK SZKOLNYCH  

 

 Kurs on-line od 2010r. dołącz do grona zadowolonych kursantów 

Kurs Internetowy on-line Kierownik Wycieczek Szkolnych - adresowany jest dla osób, które będą pełnić funkcję Kierownika Wycieczki czy to szkolnej czy przedszkolnej wg: ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ I SPORTU z dnia 8 listopada 2001 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki krajoznawstwa i turystyki
Kurs pierwszej pomocy (w tym tematyka PP dzieci) . Wszystko na jednej platformie. Nie jest to jednak moduł obowiązkowy, jednak jest to możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji na wycieczce i miejscu pracy (również w ramach BHP)

Warunek uczestnictwa: ukończone 18 lat
Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy m.in z zakresu:
- Podstawy prawne, wymogi, obowiązki - organizowanie wycieczek
- Bezpieczeństwo przewozu dzieci i młodzieży autokarem
- Podstawy bezpieczeństwo nad wodą i w górach
- Planowanie wycieczki
- Dokumentowanie (wzory dokumentów)

- Pierwsza Pomoc (moduł zaawansowany)

Nowość, tylko w MED-ANEST:

 

Kurs Kierownik Wycieczek Szkolnych w którym zaświadczenie generowane jest automatycznie po pozytywnym zaliczeniu Egzaminu on-line i  dostępne na swoim koncie. Opcja szczególnie polecana dla osób ceniących sobie czas lub dla spóźnialskich :) 

Zaświadczenie można wydrukować, lub zachować w formie pliku, jest tak samo ważne, posiada podpis elektroniczny. Dodatkowo, zawsze będzie dostępne na Twoim koncie.

  • ukończenie kursu w dowolnym momencie, bez żadnych ograniczeń czasowych, na dowolnym urządzeniu (komputer, tablet, smartfon)

  • kurs możesz ukończyć w 1 dzień
  • logowanie możliwe za pomocą facebook’a czy konta google

Kliknij aby skorzytać z takiej opcji: https://med-anest.eu/kursy/kurs-kierownika-wycieczek/

Możesz także skorzystać z poprzedniej wersji:

Po zakupie kursu w naszym sklepie internetowym otrzymujesz na e-mail login i hasło do Platformy e-learning. W dowolnym czasie zapoznajesz się z materiałami i w dowolnym momencie podchodzisz do części egzaminacyjnej w formie testu on-line. Zaświadczenie wysyłane jest tego samego lub następnego dnia roboczego od daty egzaminu.

Jeśli jesteś pracownikiem szkoły lub innej intytucji samorządu terytorialnego i najpierw potrzebujesz fakturę, kup kurs wybierając opcję płatności "przelew zwykły" a w uwagach do zamówieniu podaj dane do faktury proformy. Kurs zostanie aktywowany bez oczekiwania na wpłatę.

Jeśli zamawiasz kurs dla kilku osób i również najpierw potrzebujesz fakturę proformę, kup kurs wybierając odpowiednią ilość "sztuk" kursu, wybierz opcję "przelew zwykły" a w uwagach do zamówienia podaj dane do faktury proformy. Kurs zostanie aktywowany bez oczekiwania na wpłatę. Nie musisz podawać wszystkich danych kursantów, odpowiednie pola wypełnią w czasie egzaminu on-line podając numer zamówienia.

99 zł  

(sklep zapyta o formę wysyłki, dotyczy wysyłki dokumentów po ukończonym kursie)

Pakiet: Kierownik Wycieczek + Pierwsza Pomoc: 140 zł

(sklep zapyta o formę wysyłki, dotyczy wysyłki dokumentów po ukończonym kursie)

Zobaczy tylko niektóre komentarze zadowolonych kursantów. To nas bardzo cieszy <3

Instytut MED-ANEST

ul. ks. K. Józefiaka 4; 64-800 Chodzież
Kontakt w godzinach: Pn-Pt 9-17
 Tel. 67 348 25 43      Fax. 67 348 25 71 
Tel. kom. 516 123 999        biuro@med-anest.pl