KIEROWNIK WYCIECZEK SZKOLNYCH  

 

 Kurs on-line od 2010r. dołącz do grona zadowolonych kursantów 

***
Zaufaj sprawdzonej i dostępnej na rynku od lat jednostce szkoleniowej. W Internecie jest coraz więcej pseudo firm, które tak szybko jak powstają, tak szybko są zamykane z uwagi na oszustwa, brak odpowiednich kwalifikacji czy pozwoleń. Dodatkowo, nawet jeśli w danym czasie powstała legalnie, to w razie zagubienia dokumentu o ukończeniu kursu, nie można już uzyskać np. duplikatu, ponieważ dana firma już nieistnieje. Znamy ten problem od kursantów, którzy później trafiają do nas.

***

Kurs Internetowy on-line Kierownik Wycieczek Szkolnych - adresowany jest dla osób, które będą pełnić funkcję Kierownika Wycieczki czy to szkolnej czy przedszkolnej wg: ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ I SPORTU z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki krajoznawstwa i turystyki        
Kurs pierwszej pomocy (w tym tematyka PP dzieci) . Wszystko na jednej platformie. Nie jest to jednak moduł obowiązkowy, jednak jest to możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji na wycieczce i miejscu pracy (również w ramach BHP)

Warunek uczestnictwa: ukończone 18 lat
Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy m.in z zakresu:
- Podstawy prawne, wymogi, obowiązki - organizowanie wycieczek
- Bezpieczeństwo przewozu dzieci i młodzieży autokarem
- Podstawy bezpieczeństwo nad wodą i w górach
- Planowanie wycieczki
- Dokumentowanie (wzory dokumentów)

- Pierwsza Pomoc (moduł zaawansowany)

 Zakup przez sklep internetowy

Po zakupie kursu w naszym sklepie internetowym otrzymujesz na e-mail login i hasło do Platformy e-learning. W dowolnym czasie zapoznajesz się z materiałami i w dowolnym momencie podchodzisz do części egzaminacyjnej w formie testu on-line. 

Wysyłka dokumentu także on-line w formie elektronicznej lub wg innej wybranej opcji: Poczta Polska, Kurier, Paczkomat.

Jeśli jesteś pracownikiem szkoły lub innej intytucji samorządu terytorialnego i najpierw potrzebujesz fakturę, kup kurs wybierając opcję płatności "przelew zwykły" a w uwagach do zamówieniu podaj dane do faktury proformy. Kurs zostanie aktywowany bez oczekiwania na wpłatę.

Jeśli zamawiasz kurs dla kilku osób i również najpierw potrzebujesz fakturę proformę, kup kurs wybierając odpowiednią ilość "sztuk" kursu, wybierz opcję "przelew zwykły" a w uwagach do zamówienia podaj dane do faktury proformy. Kurs zostanie aktywowany bez oczekiwania na wpłatę. Nie musisz podawać wszystkich danych kursantów, odpowiednie pola wypełnią w czasie egzaminu on-line podając numer zamówienia.

Kierownik Wycieczek Szkolnych 99 zł 
PROMOCJA DO KOŃCA MARCA 2024r. 99 zł  zamiast 119 zł 

(sklep zapyta o formę wysyłki, dotyczy wysyłki dokumentów po ukończonym kursie)

(sklep zapyta o formę wysyłki, dotyczy wysyłki dokumentów po ukończonym kursie)

Pakiet: Kierownik Wycieczek + Pierwsza Pomoc: 149 zł

PROMOCJA DO KOŃCA MARCA 2024r. 149 zł  zamiast 249 zł 

Instytut MED-ANEST

ul. Rynek 7; 64-800 Chodzież
Kontakt w godzinach: Pn-Pt 7.00 - 15.00
 Tel. 67 222 71 78          biuro@med-anest.pl