Instytut Szkoleniowy 

 

Badania Laboratoryjne

 

Prywatna Przychodnia Pielęgniarska 

 

 Jesteśmy dla Ciebie od 2010r. 

      Aktualności

_________________________________________________________________________________________________________

Pierwsza Pomoc

27.04.2017

Poznań - Przedszkole "Tęczowe Misie" 
Szkolenie PIERWSZA POMOC - KIDS dla kadry przedszkola

Hotel "500"

Cykl szkoleń dla Hoteli "500" z zakresu udzielania pierwszej pomocy przez personel hoteli

Kierownik Wycieczek Szkolnych

Okres przedwakacyjny to czas intensywnych szkoleń kandydatów na kierowników wycieczek szkolnych. Oczywiście cały czas w ofercie kursy e-learning :) 

WOŚP i rekord Guinnessa w Gimnazjum w Budzyniu

Popieramy i bierzemy udział w różnych akcjach promujących bezpieczeństwo i zdrowie!
Ogólnopolska akcja bicia rekordu Guinnessa w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób.
16 października obchodziliśmy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca "Restart a Heart". W naszym kraju, dzięki inicjatywie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przeżywany jest on w kontekście bicia rekordu w resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Całe wydarzenie polega na jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej na jak największej ilości fantomów, a co za tym idzie przez jak największą ilość osób. Próba bicia rekordu odbyła się w tym roku w poniedziałek, 17 października, a w tej akcji nie zabrakło także reprezentacji uczniowskiej z Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Budzyniu. Próba bicia rekordu zaczęła się w samo południe i trwała równo 30 minut. Gimnazjaliści z Budzynia przystąpili do zadania mając na uwadze fakt, że posiadanie umiejętności niesienia pierwszej pomocy jest „na wagę życia”. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i wytrwałością podejmowali RKO. Łącznie w akcji wzięły udział 44 osoby. 

Instytut MED-ANEST

ul. Wojska Polskiego 44; 64-800 Chodzież
Kontakt w godzinach: Pn-Pt 9-17
 Tel. 67 348 25 43          biuro@med-anest.pl